Neskatoties uz informāciju, ko bērni saņem skolā un medijos, vecāki ir svarīgākās personas, no kuriem viņi grib dzirdēt skaidrojumu par pubertātes tēmu. Tāpēc šī nodarbība vēršas pie katra vecāka, kura bērns ir pirms pubertātes vai pubertātes vecumā. Vecāki jaunā, neierastā veidā tiek iepazīstināti ar  sievietes ķermeņa brīnišķīgajām cikla norisēm un tiek iedrošināti veicināt savās meitās pozitīvu attieksmi pret savu pārmainīties sākušo ķermeni.

No pieredzes zinām, ka meitenēm pēc piedalīšanās nodarbībā ir ļoti svarīgi, ka arī viņu vecāki zina par šo jauno, pozitīvo un pašapziņu stiprinošo pieeju ķermeņa pārmaiņām. Šīs kopīgās zināšanas palīdz vecākiem ar meitām daudz labāk un dabiskāk iesaistīties sarunā vienam ar otru. Tāpēc dalība šajā vecāku lekcijā ir ļoti ieteicama, jo tā dod labumu gan pašiem pieaugušajiem, gan bērniem.

Šī lekcija ir paredzēta arī pedagogiem, kuru skolnieces piedalās cikla šova nodarbībā, lai varētu atbildēt uz iespējamiem viņu jautājumiem attiecībā uz nodarbībā apgūto.
Informācija par prasībām organizējot lekciju vecākiem ir šeit