MFM nozīmē „My Fertility Matters” – tas, kas notiek sievietes un vīrieša ķermenī ir svarīgi un tam ir nozīme, t.i., „Mana auglība ir vērtīga”!

MFM vēsture un tagadne

MFM-Projekta iniciatore un meiteņu projekta autore ir ārste dr. Elizabete Raith-Paula no Vācijas. Kad Elizabete pirms vairāk kā 30 gadiem kopā ar kolēģi bija uzrakstījusi pirmo doktora darbu medicīnā par dabisko ģimenes plānošanu un šajā sakarā tuvāk iepazinusies ar to, ko sieviete var zināt par savu ķermeni, esot jauna medicīnas studente, viņa bija pārliecināta, ka labi pazīst savu ķermeni. Tas ir tieši tas, ko domā lielākā daļa mūsu sabiedrības – ka šajā jomā esam labi izglītoti.

MFM ceļš uz Latviju

2004. gadā Kauņā daži Latvijas pārstāvji redzēja īsu ieskatu “Cikla šovā” un jau radās pirmā doma par nepieciešamību to ieviest Latvijā.

2012. – 2013. gadā konferencēs Itālijā un Francijā atkal tika prezentēta šī programma kā veiksmes stāsts jauniešu dzimumaudzināšanas jomā. Tas pamudināja jau nopietnāk meklēt iespējas sazināties ar programmas autori, lai varētu to ieviest arī Latvijā

Ārzemēs

Vācija: www.mfm-programm.de

Austrija: www.oegs.info

Francija: www.cycloshow.fr

Šveice: www.mfm-projekt.ch un www.corpsemoi.ch

Lielbritānija: www.mfmprojectuk.org

Beļģija: www.corpsemoi.be

Ungārija: www.mfm-projekt.hu

Ķīna: www.ifertility.cn