2004. gadā Kauņā daži Latvijas pārstāvji redzēja īsu ieskatu “Cikla šovā” un jau radās pirmā doma par nepieciešamību to ieviest Latvijā.

2012. – 2103. gadā konferencēs Itālijā un Francijā atkal tika prezentēta šī programma kā veiksmes stāsts jauniešu dzimumaudzināšanas jomā. Tas pamudināja jau nopietnāk meklēt iespējas sazināties ar programmas autori, lai varētu to ieviest arī Latvijā

2014. gada sākumā divas Latvijas pārstāves apmeklēja programmas autori Vācijā (Minhenē), lai piedalītos autores vadītajā meiteņu nodarbībā. Šajā gadā tika noslēgts licences līgums starp biedrību ”Family Ecology institute” un “Cikla šova” autori par programmas ieviešanu Latvijā.

2015. gada 14. februārī programmas autore E. Raith – Paula vadīja iepazīšanās nodarbību ar programmu “Cikla šovs”, kas bija paredzēta vecākiem un pedagogiem.

2015. gada pavasarī trīs Latvijas pārstāves devās uz Vāciju pie programmas autores, lai atkārtoti piedalītos meiteņu nodarbībās un vecāku lekcijās un pārrunātu daudzos jautājumus par turpmākajiem programmas ieviešanas soļiem Latvijā.

2015. gada 5. decembrī Rīgā notika pirmā “Cikla šova” nodarbība meitenem latviešu valodā, kuru vadīja pirmās sertificētās programmas vadītājas Latvijā: Diāna Feldmane un Ieva Laurencija Duntava.

2016. gada martā notika nodarbību vadītāju apmācība Latvijā. Apmācību vadīja programmas autore.